Lista startowa

Numer startowy
Imię i nazwisko
Rok urodzenia
Miejscowość Klub Kategoria
1
Marta Paluszak
1992
OpalenicaBieg
2
Anna Ciźla
1984
SątopyNordic Walking
3
Agnieszka Ratajczak
1971
Cicha GóraNordic Walking
4
Rafał Grabski
1992
Cicha GóraDanflor TeamBieg
5
Agata Marciniak
1983
WolsztynMarciniak TeamBieg
6
Błażej Marciniak
1956
WolsztynMarciniak TeamBieg
7
Przemysław Nowak
1976
OpalenicaOpalenicki Klub biegaczaBieg
8
Leszek Jakubowski
1978
PaproćNKB Chyży Nowy TomyślBieg
9
Ewelina Strzelecka
1984
Nowy TomyślBieg
10
Marek Piesik
1977
OpalenicaOpalenicki Klub BiegaczaBieg
11
Hubert Kukawa
1983
OpalenicaOpalenicki Klub BiegaczaBieg
12
Piotr Konieczny
1981
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
13
Izabela Kukawa
1983
OpalenicaOpalenicki Klub BiegaczaBieg
14
Jacek Guzek
1976
Nowy TomyślNordic Walking
15
Weronika Bereszyńska
1988
Grodzisk WielkopolskiDanflor teamBieg
16
Grażyna Gudełajtis
1969
Cicha GóraNordic Walking
17
Hubert Kawa
1989
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
18
Monika Czekala
1980
KąkolewoBieg
19
Bernadetta Kaczmarek
1983
SątopyNordic Walking
20
Wioleta Koga
1971
Nowy TomyślNordic Walking
21
Michał Osękowski
1988
Wytomyśl MAMY MIÓD WytomyslBieg
22
Patryk Jakubowski
1980
OpalenicaBieg
23
Sławomir Kaniuk
1970
Grodzisk WielkopolskiGB Wielkopolscy BiegaczeBieg
24
Marcin Domagalski
1962
OpalenicaOpalenicki klub biegacza Bieg
25
Maria Domagalska
1969
OpalenicaOpalenicki klub biegacza Nordic Walking
26
Marek Stankowiak
1964
Nowy TomyślNordic Walking
27
Anna Stankowiak
1997
Nowy TomyślNordic Walking
28
Grzegorz Groszkowski
1978
Nowy TomyślNordic Walking
29
Tomasz Urbaniak
1983
Nowy TomyślBieg
30
Ewa Nowak
1976
KąkolewoBieg
31
Dawid Kupczyński
1984
OpalenicaOpalenicki Klub BiegaczaBieg
32
Paulina Kaczmarek
1995
ŚwiebodzinBieg
33
Sebastian Bereszyński
1987
Grodzisk WielkopolskiDanflor teamNordic Walking
34
Lidia Fabijańczyk
1986
KręckoBbl ZbąszynekBieg
35
Maciej Bielawa
1979
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
36
Marek Bendowski
1962
Grodzisk WielkopolskiBieg
37
Mikołaj Matysiak
2002
Nowy TomyślBIOFARMBieg
38
Sylwia Jekiel
1977
Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub BiegaczaBieg
39
Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska
1978
Chojniki Nordic Walking
40
Krzysztof Jandy
1950
Nowy TomyślNordic Walking
41
Justyna Jandy
1980
SątopyNordic Walking
42
Marlena Łeszyk
1977
Nowy TomyślNordic Walking
43
Anna Andrzejczak
1984
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
44
Aleksandra Bendowska
1962
Grodzisk wlkpNordic Walking
45
Szymon Pańczak
1982
Nowy TomyślExtaler LogisticsBieg
46
Ryszard Bronowicki
1949
Stary TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
47
Ania Laboga
1993
Nowy TomyślBieg
48
Magdalena Majer
1991
Nowy TomyślBieg
49
Mateusz Majer
1988
Nowy TomyślBieg
50
Grzegorz Krugiołka
1982
PniewyAKTYWNIE W PNIEWACHNordic Walking
51
Artur Luftman
1983
PniewyKlub biegowo-sportowy Aktywnie w PniewachBieg
52
Agnieszka Jarnut
1977
Stary TomyślBieg
53
Małgorzata Haliniak
1975
Nowy TomyślNowy TomyślNordic Walking
54
Marlena Jarczewska
1971
Nowy TomyślNordic Walking Nowy TomyślNordic Walking
55
Emilia Dankowska
1983
PaproćBieg
56
Iwona Kańduła
1974
Nowy TomyślNordic Walking
57
Marzenna Perz
1968
BukowiecNKB Chyży Nowy TomyślBieg
58
Dariusz Piechota
1979
SątopyBieg
59
Łukasz Kwiatkowski
1979
TarnówBieg
60
Daniel Mukowski
1984
SielinkoBieg
61
Marta Kwiecińska
1982
PoznańCharty ChartowoBieg
62
Przemysław Fleischer
1987
ZbąszyńTKKF Łabędź ZbąszyńBieg
63
Bartosz Gumuła
1993
Cicha góra Bieg
64
Dorota Jarosz
1994
Cicha GóraBieg
65
Justyna Andrzejak
1979
Cicha Góra Bieg
66
Patrycja Wachowska
1986
Grójec Mały TKKF Łabędź Zbąszyń Bieg
67
Marek Wojciechowski
1992
SielinkoBieg
68
Artur Piaskowski
1990
OpalenicaBieg
69
Martyna Skoczylas
1999
Glinno1999Bieg
70
Danuta Skoczylas
1978
Nowy TomyślNordic Walking
71
Arek Stanicki
1991
SątopyBieg
72
Aleksandra Wargoś
1977
ZbąszyńBieg
73
Artur Maciejewski
1970
Nowy TomyślBieg
74
Marek Haliniak
1977
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
75
Anna Kocoń
1979
Cicha GóraNordic Walking
76
Dariusz Ruta
1971
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
77
Halina Marchewka
1975
Cicha GóraNordic Walking
78
Maciej Zawadziński
1981
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
79
Grzegorz Sienkiewicz
1984
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
80
Natalia Sienkiewicz
1985
Nowy TomyślBieg
81
Renata Gomuła
1970
Cicha Góra Nordic Walking
82
Emilia Gomuła
1978
Cicha GóraBieg
83
Beata Kasprzak
1981
SworzyceBieg
84
Marta Piątek
1991
KiełpinyNordic Walking
85
Emilia Mokrzycka
1982
Nowy TomyślBieg
86
Anna Kasperczak
1981
Nowy TomyślBieg
87
Grzegorz Marciniak
1983
RakoniewiceMarciniak TeamBieg
88
Dariusz Piechota
1981
MiedzichowoBieg
89
Marcin Maciński
1984
PoznańDragonsNordic Walking
90
Karolina Macińska
1985
PoznańNordic Walking
91
Marek Torchała
1972
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
92
Owidiusz Pankowski
2000
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
93
Adam Szofer
1984
Nowy TomyslNKB Chyży Nowy TomyślBieg
94
Emilia Perz
1990
BukowiecN/nBieg
95
Angela Tomaczak
1979
SątopyBieg
96
Tomasz Tomaczak
1977
SątopyBieg
97
Honorata Janowicz
1995
OpalenicaOpalenicki Klub BiegaczaBieg
98
Maria Nowak
1982
OpalenicaRodzina OKBBieg
99
Dawid Sikorski
1980
Grodzisk Wlkp.Phoenix contactBieg
100
Paweł Drzewiecki
1980
Grodzisk Wlkp.Bieg
101
Bartłomiej Kordus
1995
Nowy TomyślBieg
102
Tomasz Końka
1980
Cicha GóraTEAM BEROTUBieg
103
Magdalena Końka
1985
Cicha GóraTEAM BEROTUBieg
104
Tomasz Ziemek
1979
Nowy TomyślTEAM BEROTUBieg
105
Kamil Sieroń
1991
Nowy TomyślTEAM BEROTUBieg
106
Łukasz Spychała
1982
GlinnoTEAM BEROTUBieg
107
Jarek Dokowicz
1973
Cicha GóraTEAM BEROTUBieg
108
Emila Nyga
1989
SątopyTEAM BEROTUBieg
109
Hubert Maciejewski
1984
Nowy TomyślTEAM BEROTUBieg
110
Jeremiasz Pawlak
1977
Nowy TomyślTEAM BEROTUNordic Walking
111
Grzegorz Nahaczewski
1975
Nowy TomyślBieg
112
Izabela Lotka
1983
Stary TomyślTEAM BEROTUNordic Walking
113
Jakub Lotka
1983
Stary TomyślTEAM BEROTUNordic Walking
114
Piotr Kurzyński
1980
ZbąszynekTEAM BEROTUBieg
115
Bartosz Guzik
1981
Nowy TomyślNKB Chyży Nowy TomyślBieg
116
Michał Dwornik
1987
Nowy TomyślTEAM BEROTUNordic Walking
117
Marta Wiese
1990
PoznańREMMERSNordic Walking
118
Paweł Bejmowicz
1987
PoznańREMMERSBieg
119
Łukasz Kozak
1976
PoznańREMMERSNordic Walking
120
Mariusz Zydel
1979
PoznańREMMERSBieg